اخبار کسب و کار

راه اندازی سوپرمارکت آنلاین اتکالا

سرویس جدید هلدینگ اتکا، سوپرمارکت آنلاین اتکالا (ارائه خدمات سوپرمارکتی و محصولات FMCG در بستری آنلاین) می باشد که در حال حاضر خدمات دهی خود را با محصولات سوپرمارکتی و در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با تنوع محصول بیش از ۵۰۰۰ قلم کالا و توزیع از انبار مرکزی خود آغاز کرده است؛ که بزودی تنوع محصولات در آن افزایش خواهد یافت و همچنین در آینده با راه اندازی انبار در سایر نقاط در شهرهای بزرگ ایران خدمت رسانی خواهد داشت.

دکتر موسوی، مدیرعامل محترم شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا نیز در مورد هدف راه اندازی این سرویس جدید به مهمترین اولویت اتکا یعنی مشتری مداری و ارائه محصولات باکیفیت و باکمترین قیمت به مشتریان به عنوان ارزش اصلی اتکالا اشاره کرد و هدف اتکالا ایجاد تجربه خرید لذت بخش و آسان برای کاربران، تامین مایحتاج اساسی مشتریان از فروشگاه های زنجیره ای اتکا با ارسال رایگان می باشد.

اتکالا، فروشگاه آنلاین جامع سوپرمارکتی است که علاوه بر عرضه محصولات پرمصرف و اساسی خانوار، امکان سفارش از بین ۵۰۰۰ قلم کالا شامل محصولات یخچالی، غذایی، بهداشتی، آرایشی، کالاهای اساسی، مکمل های غذایی و تحویل رایگان و سریع کالاها در چهار بازه زمانی در شهر تهران را برای مشتریان فراهم می آورد.

گفتنی است که اتکالا برنامه های متنوعی برای ارائه تخفیف ها و پیشنهادهای ویژه به مشتریان در دست اقدام دارد که تجربه لذت خرید مشتریان را دوچندان نماید. علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با اتکالا، به وب سایت این فروشگاه اینترنتی به نشانی etkala.ir مراجعه کنند.

https://kasbnews.com/10418
Search